Öppettider Jul och Nyår: Butiken och webbutiken har stängt från den 23/12-3/1 Sista leveranserna går ut från fabrik den 21/12.

Kemikalieskåp

Logga in för att se pris

Kategori:

Beskrivning

Hos BS Kemi kan du även beställa kemikalieskåp till din verksamhet.

Vi säljer svensktillverkade kemikalieskåp av högsta kvalité.

Alla skåp vi säljer är klassificerade och godkända för ändamålet och vi hjälper till att ta fram rätt skåp för just Era kemikalier.

För offert kontakta din närmaste säljkontakt. 

Bengt Westerblad

Bengt Westerblad

Kemkonsult region Norra Skåne, Halland 070-688 49 49 bengt.westerblad@bskemi.se
Kenny Nilsson

Kenny Nilsson

Kemkonsult region Södra Skåne 070-091 49 72 kenny.nilsson@bskemi.se
Pierre Christiansson

Pierre Christiansson

Kemkonsult region Göteborg 070-688 49 72 pierre.christiansson@bskemi.se
Per Gustavsson

Per Gustavsson

Kemkonsult region Småland 076-764 24 45 per.gustavsson@bskemi.se
Robert Ottosson

Robert Ottosson

Kemkonsult region Östergötland/Närke 070-091 03 90 robert.ottosson@bskemi.se
Thomas Sjöberg

Thomas Sjöberg

Kemkonsult region Södra Stockholm/Västerås 070-321 50 46 thomas.sjoberg@bskemi.se
Petter Westerblad

Petter Westerblad

Kemkonsult region Norra Stockholm/Uppsala/Södertälje 070-303 38 10 petter.westerblad@bskemi.se