ÖPPETTIDER sommaren 2023 - Vi har semesterstängt i vår butik och för utleveranser från fabrik under vecka 28 t o m vecka 31. Beställningar gjorda efter kl 10:00 fredag den 7/7 beräknas levereras först under vecka 32. Vi öppnar upp igen den 7/8.

Vi på BS Kemi

Säljteamet - Vi som hjälper dig hitta rätt produkter

Bengt Westerblad

Bengt Westerblad

Regionansvarig Norra Skåne / Halland 070-688 49 49 bengt.westerblad@bskemi.se
Kenny Nilsson

Kenny Nilsson

Regionansvarig Södra Skåne 070-091 49 72 kenny.nilsson@bskemi.se
Pierre Christiansson

Pierre Christiansson

Regionansvarig Göteborg 070-688 49 72 pierre.christiansson@bskemi.se
Per Gustavsson

Per Gustavsson

Regionansvarig Småland 076-764 24 45 per.gustavsson@bskemi.se
Robert Ottosson

Robert Ottosson

Regionansvarig Östergötland / Närke 070-091 03 90 robert.ottosson@bskemi.se
Josefina Alsmo

Josefina Alsmo

Regionansvarig Mälardalen 073-221 86 43 josefina.alsmo@bskemi.se
Timmie Sköld

Timmie Sköld

Regionansvarig Stockholm Sydost 073-771 46 67 timmie.skold@bskemi.se
Mikael Jönsson

Mikael Jönsson

Regionansvarig Stockholm Norr / Uppsala 070-303 38 10 mikael.jonsson@bskemi.se
Hampus Sandliden

Hampus Sandliden

Regionansvarig Stockholm Sydväst 079-067 67 21 hampus.sandliden@bskemi.se
Elisabeth Lindblom

Elisabeth Lindblom

Innesäljare 08-1203 52 07 elisabeth.lindblom@havoline.se

Vi som jobbar på fabriken

Anna Jakobsson

Anna Jakobsson

Ekonomiansvarig 08-504 103 81 anna-jakobsson@bskemi.se
Peter Svensson

Peter Svensson

Operativ chef 08-504 103 82 peter.svensson@bskemi.se
Fredrik Svensson

Fredrik Svensson

Order/Lager/Inköp 08-504 103 84 fredrik.svensson@bskemi.se
Tonie Zetterström

Tonie Zetterström

Order/Lager 08-504 103 80 info@bskemi.se
Stass Karazembekis

Stass Karazembekis

Produktion 08-504 103 80 info@bskemi.se
Antonio Carozza

Antonio Carozza

Produktion 08-504 103 80 info@bskemi.se
Ulf Malmgren

Ulf Malmgren

Marknadschef / Affärsområdeschef / Partner 08-1203 52 03 ulf.malmgren@havoline.se
Hans Gullstrand

Hans Gullstrand

Order / Lager 070-773 83 78 hans.gullstrand@havoline.se
Marco Almaraz Calle

Marco Almaraz Calle

Order / Lager info@bskemi.se
Mikael Svensson

Mikael Svensson

Utvecklingskemist 072-016 86 88 mikael.svensson@bskemi.se
Artikel tillagd till varukorg.
0 artiklar - kr