Vi på BS Kemi

Vi som jobbar på fabriken

Anna Jakobsson

Anna Jakobsson

Ekonomiansvarig 08-504 103 81 anna-jakobsson@bskemi.se
Peter Svensson

Peter Svensson

Operativ chef 08-504 103 82 peter.svensson@bskemi.se
Håkan Svensson

Håkan Svensson

Produktionschef 08-504 103 83 hakan.svensson@bskemi.se
Fredrik Svensson

Fredrik Svensson

Lager/Order/Inköp 08-504 103 84 fredrik.svensson@bskemi.se
Veronica Mankowitz Torgén

Veronica Mankowitz Torgén

Sälj- & Marknadskoordinator 08-504 103 86 veronica.torgen@bskemi.se
Tonie Zetterström

Tonie Zetterström

Lager/Order 08-504 103 80
Stass Karazembekis

Stass Karazembekis

Produktion 08-504 103 80
Mikael Svensson

Mikael Svensson

Utvecklingskemist 0720168688 mikael.svensson@bskemi.se

Säljteamet - Vi som hjälper dig hitta rätt produkter

Bengt Westerblad

Bengt Westerblad

Kemkonsult region Norra Skåne, Halland 070-688 49 49 bengt.westerblad@bskemi.se
Kenny Nilsson

Kenny Nilsson

Kemkonsult region Södra Skåne 070-091 49 72 kenny.nilsson@bskemi.se
Pierre Christiansson

Pierre Christiansson

Kemkonsult region Göteborg 070-688 49 72 pierre.christiansson@bskemi.se
Per Gustavsson

Per Gustavsson

Kemkonsult region Småland 076-764 24 45 per.gustavsson@bskemi.se
Robert Ottosson

Robert Ottosson

Kemkonsult region Östergötland/Närke 070-091 03 90 robert.ottosson@bskemi.se
Thomas Sjöberg

Thomas Sjöberg

Kemkonsult region Södra Stockholm/Västerås 070-321 50 46 thomas.sjoberg@bskemi.se
Petter Westerblad

Petter Westerblad

Kemkonsult region Norra Stockholm/Uppsala/Södertälje 070-303 38 10 petter.westerblad@bskemi.se
Artikel tillagd till varukorg.
0 artiklar - kr