Torsdagen den 14/4 stänger vi butiken och för leverans kl12. Öppnar igen som vanligt den 19/4. GLAD PÅSK!

ALCON SKUMINJEKTOR ST-75

Logga in för att se pris

Skuminjektor ST-75 i rostfritt utförande installeras med T-rör på utgångskoppling på högtryckstvätten.

Levereras med : Högtrycksslang 3/8”, 10m.
Skuminjektor. Skumlans.

Beskrivning

Vi på BS Kemi hjälper dig på vägen till att göra er tvätthall och dess tvättutrustning säker och effektiv. Vi hjälper dig från planeringsstadiet till att välja rätt utrustning.

För offert kontakta din närmaste säljkontakt. 

Bengt Westerblad

Bengt Westerblad

Kemkonsult region Norra Skåne, Halland 070-688 49 49 bengt.westerblad@bskemi.se
Kenny Nilsson

Kenny Nilsson

Kemkonsult region Södra Skåne 070-091 49 72 kenny.nilsson@bskemi.se
Pierre Christiansson

Pierre Christiansson

Kemkonsult region Göteborg 070-688 49 72 pierre.christiansson@bskemi.se
Per Gustavsson

Per Gustavsson

Kemkonsult region Småland 076-764 24 45 per.gustavsson@bskemi.se
Robert Ottosson

Robert Ottosson

Kemkonsult region Östergötland/Närke 070-091 03 90 robert.ottosson@bskemi.se
Thomas Sjöberg

Thomas Sjöberg

Kemkonsult region Södra Stockholm/Västerås 070-321 50 46 thomas.sjoberg@bskemi.se
Petter Westerblad

Petter Westerblad

Kemkonsult region Norra Stockholm/Uppsala/Södertälje 070-303 38 10 petter.westerblad@bskemi.se