ÖPPETTIDER Jul & Nyår - Den 22/12 stänger vi fabriken för julledighet. Sista orderdagen för leverans innan stängning är onsdag 21/12. Vi öppnar upp igen den 3/1.

NIVÅDOSERARE

Logga in för att se pris

Rätt dosering ger det bästa och mest kostnadseffektiva resultatet.

Denna automatiska kemblandare suger koncentrerat rengöringsmedel direkt från tank.
Rengöringsmedlet blandas automatiskt med vatten i tanken och blandningen justeras enkelt
med hjälp av olika munstycken.

Koncentrationsblandningen är beroende på storleken på munstycket och viskositeten på
tvätt kemikalierna.
Nivådocerare med rostfritank, 10L.

Beskrivning

Vi på BS Kemi hjälper dig på vägen till att göra er tvätthall och dess tvättutrustning säker och effektiv. Vi hjälper dig från planeringsstadiet till att välja rätt utrustning.

För offert kontakta din närmaste säljkontakt. 

Bengt Westerblad

Bengt Westerblad

Kemkonsult region Norra Skåne, Halland 070-688 49 49 bengt.westerblad@bskemi.se
Kenny Nilsson

Kenny Nilsson

Kemkonsult region Södra Skåne 070-091 49 72 kenny.nilsson@bskemi.se
Pierre Christiansson

Pierre Christiansson

Kemkonsult region Göteborg 070-688 49 72 pierre.christiansson@bskemi.se
Per Gustavsson

Per Gustavsson

Kemkonsult region Småland 076-764 24 45 per.gustavsson@bskemi.se
Robert Ottosson

Robert Ottosson

Kemkonsult region Östergötland/Närke 070-091 03 90 robert.ottosson@bskemi.se
Thomas Sjöberg

Thomas Sjöberg

Kemkonsult region Södra Stockholm/Västerås 070-321 50 46 thomas.sjoberg@bskemi.se
Johan Nordstrand

Johan Nordstrand

KAM & Kemkonsult region Södra Stockholm/Södertälje 073-771 46 67 johan.nordstrand@bskemi.se
Mikael Jönsson

Mikael Jönsson

Kemkonsult region Norra Stockholm/ Uppsala +46 070-303 38 10 mikael.jonsson@bskemi.se
Hampus Sandliden

Hampus Sandliden

Kemkonsult Region Stockholm 079-067 67 21 hampus.sandliden@bskemi.se