ÖPPETTIDER sommaren 2023 - Vi har semesterstängt i vår butik och för utleveranser från fabrik under vecka 28 t o m vecka 31. Beställningar gjorda efter kl 10:00 fredag den 7/7 beräknas levereras först under vecka 32. Vi öppnar upp igen den 7/8.

NIVÅDOSERARE

Logga in för att se pris

Rätt dosering ger det bästa och mest kostnadseffektiva resultatet.

Denna automatiska kemblandare suger koncentrerat rengöringsmedel direkt från tank.
Rengöringsmedlet blandas automatiskt med vatten i tanken och blandningen justeras enkelt
med hjälp av olika munstycken.

Koncentrationsblandningen är beroende på storleken på munstycket och viskositeten på
tvätt kemikalierna.
Nivådocerare med rostfritank, 10L.

Beskrivning

Vi på BS Kemi hjälper dig på vägen till att göra er tvätthall och dess tvättutrustning säker och effektiv. Vi hjälper dig från planeringsstadiet till att välja rätt utrustning.

För offert kontakta din närmaste säljkontakt. 

Kenny Nilsson

Kenny Nilsson

Regionansvarig Skåne / Halland 070-091 49 72 kenny.nilsson@bskemi.se
Pierre Christiansson

Pierre Christiansson

Regionansvarig Göteborg 070-688 49 72 pierre.christiansson@bskemi.se
Per Gustavsson

Per Gustavsson

Regionansvarig Småland 076-764 24 45 per.gustavsson@bskemi.se
Robert Ottosson

Robert Ottosson

Regionansvarig Östergötland / Närke 070-091 03 90 robert.ottosson@bskemi.se
Josefina Alsmo

Josefina Alsmo

Regionansvarig Mälardalen 073-221 86 43 josefina.alsmo@bskemi.se
Timmie Sköld

Timmie Sköld

Regionansvarig Stockholm Sydost 073-771 46 67 timmie.skold@bskemi.se
Hampus Sandliden

Hampus Sandliden

Regionansvarig Stockholm Sydväst 079-067 67 21 hampus.sandliden@bskemi.se
Elisabeth Lindblom

Elisabeth Lindblom

Innesäljare 08-1203 52 07 elisabeth.lindblom@havoline.se